Hakkımızda

Bina Bakım Üniteleri sektörüne, Cephe Erişim Sistemleri adı altında 1998 yılında başlamış olup, TESA Cephe Erişim Sistemleri olarak da 2006 yılından itibaren devam etmekteyiz.

TESA Cephe Erişim Sistemleri ; Bina Bakım Üniteleri (BMU) /Cephe Erişim Sistemleri, Dış Cephe Temizlik Asansörü), Cephe Montaj Sepetleri (Asma İskele), Skylight sistemler ve Özel İmalatlar ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Özellikle Bina Bakım Üniteleri (Cephe Erişim Sistemleri, Dış Cephe Temizlik Asansörü), Cephe Montaj Sepetleri (Asma İskele),  imalatında artan kalitemizle sektörün sayılı firmaları arasındayız.

Faaliyet göstermiş olduğumuz sektörde, kalite ve güven öne çıkmaktadır. Firma olarak AR-GE ye yatırımlarımızı arttırarak, sektöre kalite getirmeye devam etmekteyiz. Her zaman ürün geliştirmekte ve sektör içerisinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve memnuniyetlerini üst düzeyde tutabilmek için, çalışmalarımız devam etmektedir.

Teklif aşamasında, isteklerinizi ve binanın yapısını göz önünde tutarak, uzun vadede kullanabileceğiniz en uygun Bina Bakım Üniteleri (BMU) / Cephe Erişim Sistemleri (makine) model seçimi yapılır, daha sonra projelendirilip sizlere sunulur.

Sistemi kullanacak olan personellere, gerekli eğitim ve sertifika verilir. Bakım, onarım ve yedek parça temini konusunda, garanti süreleri içinde ve sonrasında iş ortağınız olarak yanınızdayız.

TESA Cephe Erişim Sistemleri  

Başlıca ürünler;

  • Bina Bakım Üniteleri (BMU) / Cephe Erişim Sistemleri & Bakım Asansörleri,
  • Asma İskele,
  • Personel ve Yük Asansörleri,
  • Dış Cephe, Cephe Erişim Sistemleri Özel Proje Uygulamaları, vb.


Üretimini yaptığımız makinelerin; montajlarını,son kontrol ve testlerini yerinde yaptıktan sonra müşterilerimize teslim etmekteyiz.

 

Müşteri taleplerini en ekonomik şekilde karşılamaya çalışırken ; bakım,onarım ve yedek parça temini konusunda da garanti süreleri içinde ve sonrasında devamlı olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. 
 

TESA Cephe Erişim Sistemleri, 2006 yılından beri (TESA İnş.ve Yapı Mlz.San.Tic.Ltd.Şti.) olarak kendi marka ürünlerinin üretimini yapmakta, aynı zamanda 1998 yılından beri İLERİ MAKİNA 'nın İstanbul Satış ve Satış Sonrası Hizmetlerini vermektedir. 

TESA olarak biz, müşteri odaklı bir yaklaşıma inanıyoruz. Bu nedenle, her daim ürünlerden ziyade, çözümlerden bahsediyoruz. Çünkü bizim için inovasyon, sadece bir fikre sahip olmaktan daha fazlasıdır. Bu tamamıyla müşterileri dinlemek ve gerçek ihtiyaçları ortaya çıkarmak ile ilgilidir.

 

Tekliflerimiz, standart donanım ve özel imalat çözümleri arasında ideal bir kombinasyondur.

Şimdiye dek karşılaştığımız her zorlukta, mimariye uygun çözümler geliştirdiğimiz görülmüştür.


Misyon


 

Vizyon


Hedefimiz, üstün güvenlik çözümleri ve dünya standartlarında hizmetimiz ile müşterilerimize Türkiye ve Bölge çapında hizmet vermektir.

Tüm müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımızla uzun vadeli başarılı ilişkiler kurarak TESA' nın sürdürülebilir büyümesini garanti altına almayı hedefliyoruz.

TESA ‘nın müşteri beklentilerini aşan ve herhangi bir durumda işi kolaylaştırma özelliği ile tanınan bir uzman olarak- yükseklikte güvenli çalışmada Türkiye ve Dünyanın bir numaralı markası olarak tanınmasını istiyoruz.

 
 

Yüksekte çalışmayı güvenli yapacağımıza inanıyoruz.

TESA, yüksek yapılarda emniyeti ön planda tutarak düşme riskini ortadan kaldıran güvenlikli bir çalışma ortamını hedefler.

Vizyonumuza göre, en yüksek yapılarda dahi güvenli bir çalışma ortamı olmazsa olmazımızdır.

YÜKSEKTE GÜVENLİ ÇALIŞMA İÇİN, İHTİYACINIZ OLAN HERŞEY TEK BİR ÇATI ALTINDA…

 

copyrights reserved © Markaca.net